Weldex Group

Professionaalsus ja innovatsioon - kvaliteedi alus
Metallkonstruktsioonide valmistamine ja monteerimine. Meie kogenud spetsialistide meeskond projekteerib, valmistab ja monteerib igasuguse keerukusega metallkonstruktsioone. Töös kasutame juhtivaid tehnoloogiaid, tagades kvaliteedi ISO 3434 ja EN1090-2 standardite alusel.
Keevisühenduste mittepurustav kontroll
Keevisõmbluse kvaliteet on konstruktsioonide pikaajalisuse edu pant. Keevisühenduste mittepurustavat kontrolli tehakse valmis keevisõmbluste terviklikkust rikkumata, mis võimaldab avastada ühenduste kindlust vähendavaid defekte.
Metallkonstruktsioonide monteerimine
Metallkonstruktsioonide professionaalne rakestus, kihtpaneelide, betoon- ja raudbetoonelementide monteerimine.
Metallkonstruktsioonide tootmine
Kõrgtehnoloogilised seadmed erinevatele ehitusobjektidele mõeldud metallkonstruktsioonide tootmiseks. Kõrge professionaalsuse tase ja suur kogemus tagavad kiiruse ja kvaliteedi.
Previous slide
Next slide

10

aastat kogemust

Meiega koostöö eelised

«Me loome hävimatu struktuuri»

Tänu uutele tehnoloogiatele, täpsete seadmetele ja kogenud spetsialistidele metallitöötluse valdkonnas loome püsikindlaid ja vastupidavaid metallkonstruktsioone. Valmistame metallist ja roostevabast terasest konstruktsioone igasugustes tingimustes kasutamiseks.
Fjodor Mihhailovski

SEO

Роспись руководителя

Professionaalsus ja kvaliteet

Weldex - see on kvaliteet, professionaalsus, mille taga on innovatsioon ja juhtivad tehnoloogiad. Tellimus täidetakse keerukusest olenemata kindlalt kokkulepitud ajal. Meil on metallkonstruktsioonide valmistamiseks olemas kõik vajalik.
On küsimusi? Helistage meile!
Küsimuste esitamiseks ja selgituste saamiseks koostöö tingimuste kohta helistage eksperdile.
Võtke meiega ühendust

Loome hävimatut

Projekteerime objekte koormusi, kasutuse eripärasid ja tingimusi arvestades. Kõik elemendid valmistatakse tippkvaliteediga materjalidest, rakestus aga toimub eriseadmete abil. Kvaliteedikontroll on meie töös üks olulisemaid aspekte.

rahule jäänud klienti
0 +
teostatud projekti
0 +
aastat turul
0 +
riigis
0 +

Meie sertifikaadid

Näita rohkem

Meie partnerid